Ubytování v soukromí při cestě do Ústí Exit Lovosice-Terezín

Apartmán (ale je jich k dispozici celkově 6) se nachází v blízkosti Ústí Exit Lovosice-Terezín (tj. asi 10 minut od Ústí po dálnici při nově poslanci odhlasované 150 km rychlosti po dálnicích) a nabízí pohodlné a komfortní ubytování pro cestovatele a manažery projíždějící touto oblastí. Kromě své strategické polohy se hotel může pochlubit krásným okolím s malebnou krajinou a blízkými atrakcemi.

Z Globusu v Ústí, celkem 30,3 km

Apartmán se nachází v blízkosti ústí Exit Lovosice-Terezín při cestě od Ústí a těží z blízkosti k hlavním dopravním tahům jako je právě zmíněná dálnice. Díky tomu je ideální volbou pro cestovatele, kteří během své cesty hledají klidnou zastávku úplně mimo hlavní trasy a s východní stranou Terezína orientovanou směrem k Ohři pak nabídne mnohdy až mrtvolné ticho – zvláště, když zavládnou ty známé “terezínské mlhy“.

Apartmán Porta

Poloha Apartmánu Porta také nabízí snadný přístup k okolním atrakcím, včetně historických památek, přírodních parků a rekreačních aktivit. Pro milovníky historie je jen kousek autem Památník Terezín, bývalý koncentrační tábor za 2. světové války. Milovníci přírody mohou poznávat krásnou krajinu Českého středohoří nebo se vydat na pohodovou procházku podél řeky Labe či právě bezprostřední Ohře. Okolí hotelu poskytuje klidné a malebné prostředí, které hostům umožňuje odpočinout si a užít si přírodní krásy této oblasti.

Luxusnější větší apartmán

Apartmán nabízí řadu ubytování pro různé potřeby a preference. Od standardních apartmánků o 25 metrech čtverečních až po luxusní apartmá (90 metrů) si hosté mohou vybrat variantu, která nejlépe vyhovuje jejich požadavkům. Každý pokoj je promyšleně navržen a vybaven moderním vybavením, které zajistí pohodlný pobyt. Mezi tyto vybavení patří Wi-Fi připojení.. Apartmán také nabízí různá zařízení pro zvýšení zážitku hostů – jako jsou původní klenby či historické dveře anebo původní stropy.

Jak k zákazníkmů přistupujeme

Kromě své výhodné polohy a pohodlného ubytování se apartmán pyšní vynikajícími službami zákazníkům – jako úklid, možnost dřívějšího uložení zavazadel a příjemná komunikace. Personál je známý svým přátelským a pozorným přístupem, který zajišťuje, aby se hosté cítili vítáni a bylo o ně po celou dobu pobytu dobře postaráno.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *