Celá fotogalerie k pevnostnímu ubytování v Terezíně

Nově vybudované ubytování v Terezíně s perfektní dostupností do Litoměřic. Ubytování v histrickém centru města Terezín kousek od Řeky ohře. Lokalita vhodná pro odpočinek, jak dovolenkový, tak pracovní během mimosezonního období. Ubytování v krásných apartmánech s neomezeným parkováním a to včetně dodávkových vozů. Před domem probíhá mezinárodní cyklotrasa.

Apartmány Terezín

Cesta z Prahy do Terezína se může lišit v závislosti na zvoleném dopravním prostředku. V případě cesty automobilem je třeba zohlednit náklady na palivo a případné mýtné poplatky. Pokud se rozhodnete jet vlakem, ceny jízdenek se mohou lišit v závislosti na tarifu a typu vlaku a nejlepší je přijet do Bohušovic. Je to pěšky či autobusem najkratší cesta a k apartmánům asi 1,8 km. Pokud byste přijeli do Litoměřic, odkudkoliv, je to sice kilometrů asi 3,5 ale zase si prohlédnete město.

Nicméně, můžeme připustit zkrátka variantu, že většina lidí dnes cestuje auto – zkrátka auto má a mimo cizince, kteří jedou rychlíkem Labe z Prahy, který jezdí cca každou hodinu z hlavního nádraží a je možné sem dorazit tímto vlakem za rovných 65 minut, tak vy prostě přijedete autem. Parkování před apartmány Porta je zkrátka perfektní a dalo by se říci nadimenzované.

To parkoviště před aparmány, vypadá takto a je zpravidla zalité sluncem, pokud zrovna svítí. Okna apartmánů, mimo apartmán Porta 5, jsou orientovaná na východ a tedy k Horní vodní bráně a řece Ohři.

JÍZDENKY

Pro přesnější informace o cenách jízdenek doporučuji navštívit webové stránky dopravců, jako je České dráhy (ČD) nebo IDOS, kde najdete aktuální informace o cenách a možnostech cestování z Prahy do Terezína.

Apartmány Terezín
Ubytování v apartmánech Porta v Terezíně je dobrou volbou a možná i nejlepším poměrem mezi kvalitou a cenou – celé apartmány byly nově vystavěny v historických útrobách města Terezín v roce 2022. Pro milovníky histrie či hledající klidné místo, by se mohlo jednat o ideální řešení.

Dostat se do pevnostního města duchů, není celkem žádná věda, opačným směrem už to může být horší…

Nejlepší způsob cestování z Prahy do Terezína závisí na vašich individuálních preferencích a potřebách. Pokud preferujete pohodlí a nezávislost, cesta automobilem může být vhodnou volbou. V tom případě můžete sledovat navigaci a jet přímo do Terezína. Alternativně, pokud se rozhodnete jet vlakem, můžete vystoupit na nádraží v Bohušovicích nad Ohří, které je vzdáleno přibližně 2 km od apartmánů.

Vždy je dobré plánovat cestu dopředu a získat informace o možnostech dopravy, cenách a vzdálenostech, aby byla vaše cesta co nejkomfortnější a bezproblémová.

Fakturace pro malé firmy za ubytování

Všem plátcům, i neptlácům či jednotlivcům vystavíme fakturu za ubyování, vyjma případů, kdy se ubytováváte přes booking, ale to máte pak o 13% dražší. Pro neplátce máme připravenu fakturu od firmy neplátce, takže určitě nepřijdete o DPH, ale dostanete cenu neobsahující daň, a tudíž máte ubytování o 13 % levnějši, než, kdybyste apartmán pronajímali o ptáce, a sami jste plátci nebyli.

PROČ TUHLE “INZERCI DĚLÁME”

Protože si myslíme, že Apartmány Porta jsou nejlepší anebo skoro nejlepší v širém okolí. Šikovná paní správcová, se o hosty stará příkladně a pokud hosté chtějí vidět recenze na Bookingu anebo přes Booking objednat, stačí to udělat tady – TEDY ZDE.

Pokud ale máte jiný styl anebo se s námi chcete domluvit na přímo, je to přesně důvod, proč jste dočetli těch několik odstavců až sem. Paní Radka je možné kontaktovat a domluvit si ubytování přímo s ní, a to bez ohledu na fakt, jste-li firma či jednotlivec – jednotlivci. Také si ovšem myslíme, že Porta a Terezín mají co nabídnout i v zimě či v čase předvánočním. Co to je? Přeci jedinečná atmosféra a místo.

Popis cesty do Terezína z Mánesovy 42, Praha 2

Pokud se nacházíte na adrese “Mánesova 42, Praha 2” a chcete se dostat do Terezína, existují různé možnosti cestování. Zde je jedna z možných tras:

  1. Pěšky nebo veřejnou dopravou dojít na nejbližší stanici metra nebo zastávku tramvaje. Vzhledem k vaší adrese je nejbližší zastávka metra “Náměstí Míru” na lince A.
  2. Na stanici metra “Náměstí Míru” se připojte na linku A směrem na “Dejvická”.
  3. Při cestě metrem vystupte na zastávce “Hradčanská”.
  4. Na zastávce “Hradčanská” přestupte na autobusovou zastávku a nastupte na autobus číslo 280 směrem na Terezín. Mějte na paměti, že časy odjezdů autobusů se mohou lišit v závislosti na denní době, proto je vhodné si zkontrolovat aktuální jízdní řád.
  5. Při jízdě autobusem číslo 280 pokračujte až do konečné zastávky “Terezín”. Cesta by měla trvat přibližně 1 hodinu a 15 minut, ale mějte na paměti, že časy cestování se mohou lišit v závislosti na provozu.

Po příjezdu do Terezína můžete pokračovat pěšky nebo využít místní dopravy, abyste se dostali na konkrétní místo v Terezíně, kam míříte.

Je vždy důležité sledovat aktuální jízdní řády a případné změny v dopravě, abyste měli správné informace pro svou cestu. Doporučuji také mít při sobě dostatek hotovosti na zakoupení jízdenek a mít při cestování do Terezína dostatečný časový prostor, abyste se vyhnuli spěchu.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *