🚗 Boj s Italskými Pokutami: Zprostředkujeme Klidný Řešení! 📞✉️

Jedna z našich klientek se nedávno potýkala s nejasnými pokutami v Itálii, a tak jsme jí rádi přišli na pomoc. 🇮🇹

Dotaz Od Klientky: “Dobrý den, Našla jsem na Vás kontakt na internetu a ráda bych se zeptala, zda byste nám zajistili telefonát do Itálie. O co se jedná popíšu níže. Kolegyně s firemní autem před časem byla v Itálii, kde dostala pokutu. Poštou ji následně byla zaslána výzva k uhrazení pokuty a za co přestupek byl spáchán. Bylo to za jízdu v pruhu, který byl vyhrazen jiným vozidlům. Zvláštní ale bylo, že pokuta byla zaslána několikrát v různých časech, což jsme nepochopili. Pokuta byla uhrazena částkou nejnižší jakožto obratem. Stále ale nevíme, zda je v pořádku vše uhrazené a nic tam nedlužíme, jelikož přišlo dopisů víc. Proto jsem Vás chtěla požádat, jestli byste tam mohli zavolat a toto zjistit?”

Naše Pomoc: 📞 Komunikace s Úřady v Itálii: Zajistíme telefonické spojení s italskými úřady, abychom zjistili aktuální stav pokut a vyjasnili případné nejasnosti či další dluhy.

🌍 Dostupnost v ČR: Naše síť partnerů nám umožňuje poskytovat služby v celé České republice.

📧 Online Komunikace: Dokumenty nám můžete poslat e-mailem nebo přes naše kontaktní formuláře.

👨‍⚖️ Právní Experti: Spolupracujeme s právníky se zkušenostmi v italském právu, kteří Vám poskytnou potřebné informace.

Kontakt na Nás:

Máte podobný problém? Jsme tu, abychom Vám pomohli! 🚀 Nechte nás vyřešit Vaše právní záležitosti v Itálii s lehkostí a důvěrou! 🌟👩‍⚖️

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *