Až v AŠI

Nedávno jsem se ocitl v okouzlující krajině, kde jsem se rozhodl udělat celkově 400 – 500 fotek. Při focení jsem se ocitl v situaci, kdy jsem musel zachytit některé momenty i z auta. Bohužel, tato činnost byla spojena s určitým nebezpečím spojeným s místním podsvětím, ale díky opatrnosti jsem zvládl zachytit ty správné okamžiky.

Mé dobrodružství mě zavedlo do místa, kde jsem se rozhodl přenocovat se svým karavanem pod Ašskou rozhlednou v malebném prostředí kapradí. Bohužel jsem se potýkal s menším problémem, a to tím, že jsem musel čtyřikrát denně dofukovat gumu. Bohužel jsem nenalezl žádné místo, kde by mi s opravou pomohli. Nicméně jsem si uvědomil, že i v těchto situacích se dá najít řešení.

Večery jsem trávil v motorestu casino na hranici, kde se hrála celá alba od Haničky a také skvělá hudba od Druppiho. Atmosféra byla příjemná a přispěla k mému celkovému zážitku z cestování.

I přes některé výzvy a nečekané situace jsem si užil své dobrodružství a zachytil skvělé momenty na svých 400 – 500 fotkách. Každá cesta je jedinečná a přináší nejen krásná místa, ale také příležitosti pro osobní růst a objevování nových věcí.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *