Terezinstadt – něco o Terezínských zdech

Rekonstruované apartmány Porta nabízejí moderní vybavení, které splňuje všechny pohodlnostní a estetické potřeby hostů. S důrazem na detaily a kvalitu se každý apartmán stává útočištěm klidu a relaxace po náročném dni stráveném objevováním památek a historie Terezína.

Apartmány v silných zdech fungujících v létě jako perfektní klimatizace

Zůstávající v apartmánech Porta umožňuje hostům připojit se k bohaté historii tohoto místa. Každý pokoj a každý detail byl navržen s ohledem na respekt k minulosti, a přitom poskytuje veškerý komfort moderního ubytování. Hosté si mohou vychutnat atmosféru místa a současně si odpočinout ve stylovém a příjemném prostředí.

Až 10 st. rozdílu v teplotách. Pokud se vydáte do sklepa, až 20 st. rozdíl.

Apartmány Porta jsou symbolem sjednocení historie, pohodlí a přívětivého prostředí. Zde mohou hosté zažít jedinečnou kombinaci objevování minulosti a současnosti. Tento koncept umožňuje hostům nejen ubytovat se v komfortních prostorách, ale také si připomenout historii a dědictví místa, které bylo kdysi domovem internovaných Židů.

Pro ty, kteří chtějí prozkoumat Terezín a zároveň si užít pohodlí a kvalitního ubytování, jsou apartmány Porta ideální volbou. Kombinace historického kontextu a moderního prostředí poskytuje hostům nezapomenutelný zážitek a příležitost pro hlubší porozumění minulosti tohoto významného místa.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *