Parma Urbex…

🏞️ Parma, Itálie – Zachovalý mlýn s náhonem a podzemními přívodními tunely 🏞️

Zachovalý mlýn s náhonem a podzemními přívodními tunely. Boření se do bláta v novém italském outfitu nutné. Co mě opravdu zaujalo, byla ta relativní netknutost. Otevřené dveře a okna, ale nikdo, jako v Čechách, neraboval. Vše má totiž kontinuélně své majitele, po staletí… Datum výroby strojů 1902 a dále.

Pokud máte rádi dobrodružství a objevování opuštěných míst, pak je Urbex právě pro vás. Jedno z fascinujících míst, které můžete navštívit, se nachází v nádherném italském regionu Parma. Je to zachovalý mlýn s náhonem a podzemními přívodními tunely, které se datují zpět do roku 1902 a dál.

🚶‍♂️ Dobrodružství v novém italském outfitu 🚶‍♂️

Před tím, než se rozhodnete navštívit tento úchvatný mlýn, mějte na paměti, že cesta k němu vyžaduje odvahu a připravenost. Bude potřeba bořit se do bláta, proto je vhodné mít na sobě vhodné oblečení, které snese trochu špíny. Ale věřte, že to stojí za to.

🏰 Relativní netknutost 🏰

Jednou z nejúžasnějších věcí, která na tomto místě opravdu zaujme, je jeho relativní netknutost. Můžete objevovat otevřené dveře a okna, ale přestože máte volný přístup, nemusíte narazit na žádné rabování, jak je to často běžné u podobných míst v Čechách. Důvodem je, že vše zde má kontinuálně své majitele po staletí.

🏭 Historie strojů z roku 1902 🏭

Tento zachovalý mlýn vás zavede zpět v čase až do roku 1902, kdy byly stroje vyrobeny. Procházet se mezi těmito historickými stroji a podivuhodnými tunely vás nenechá lhostejnými. Je to jako cesta zpět do minulosti, kdy zde bývala rušná činnost a mlýn sloužil jako klíčový prvek pro zásobování oblasti.

Parma v Itálii skrývá mnoho tajemství a unikátních míst, a tento zachovalý mlýn s náhonem a podzemními tunely je jedním z nich. Pokud se rozhodnete se na tento neuvěřitelný Urbex dobrodružství vydat, nezapomeňte na vhodné oblečení a připravte se na nezapomenutelné zážitky. Ponořte se do historie a nechte se okouzlit touto kouzelnou lokalitou plnou průzračných okamžiků minulosti. 🇮🇹🚶‍♂️🏭

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *