Hřensko

Fotky budou, tzn. až se tu objeví, tak už tu jsou. Včera návrat z Prahy, rychlíkem přes Lovosice a Úštěk. Karavan zůstal – pro vedro, nemožnost spát. Byvakovat u Vlatavy v civilizaci, se nechtělo. Ze včera na dnešek, přespání v garsonce v Novém Boru. Vyspání na 90 %, takže super, oproti probdělým předchozím pěti nocem.

Dnes snaha o životasprávu a harmonogram, snídaně, procházka, oběd, relax, práce na PC. V garsonce chládek na teplé ponožky, i v parném létě – pozice bytu… Ve 3 odpoledne idea, co tady? Sedám do auta, jedu přes Jetřichovice na Suchou Kamenici k Hřensku, belveder na známá krásná německo-česká místa. Koupačka ve stékajícím vrtu a železitě rudé vodě. Kamenice a její laguny vyschlé.

Procházka do vrchu, svačina a návrat. Opět koupel v železité vodě. Autem do Děčína ale už vědomí, že tady budu spát, když ne dnes tak zítra. Ta idea se rodila již v autě. Jak to zorganizovat.

Takže z kamenice restaurant, pstruch, pak parking auto a auto zůstává. Já vlakem z Východního nádraží do boru. Idea, nemám spacák – ten zůsta, v Praze. V autě jen nafukovací karimatka. Takže příjezd do garsonky vlakem ve 21:00. Zase se vyspím jako člověk.

Ráno nabalím do tašky na kolečkách 2 péřové duchny, do batohu polštář a vezu to na Východ vlakem. Další dny budou tam, spaní pod převisem v údolí, nad Labem.

Holkám z Prahy posílám tímto pozdrav…

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.