K řízení karavanu potřebujete řidičák B

PRAVIDLA SILNIČNÍHO PROVOZU ALE DODRŽOVAT MUSÍTE:

Věc s obytným vozem, červenec 2019. Cesty existenciálního romantika, zřejmě budou čátečně zkomplikovány. Vlivem neregistrované úřední korespondence a liknavostí právního zástupce, bude mít romantik na delší čas znemožněno řídit.

🚂🚗 Cestování vlakem nebo autem? 🤔

Samo o sobě, to zase až takový problém není. Jsou tu pořád vlaky a být trošku donucen jednou cestou, je také zajímavé. Zkrátka jsem nyní v kolíně, je 5. srpna a už pomalu plánuji, že budu bez ŘP. Znamená to tedy, že jsem poslední dny a zejména včera večer, byl zahrnut opět myšlenkami, co je lepší vlak nebo obytné auto? Co je lepší, být pryč dlouho a dále a upadat do lenosti anebo být nucet do roztrhání cestovat veřejnou dopravou a jet na doraz?

ŘP se každpádně hodí, a to zejména, když člověk potřebuje s autem manipulovat: voda, plyn, odpady, slunce, stín + nějaký ten přesun na delší vzdálenost, ale ani ten není nutný a není prioritní. Auto odřídit z města do města, může za romantika kdokoliv. 😊

ŘP se každpádně hodí, a to zejména, když člověk potřebuje s autem manipulovat: voda, plyn, odpady, slunce, stín + nějaký ten přesun na delší vzdálenost, ale ani ten není nutný a není prioritní. Auto odřídit z města do města, může za romantika kdokoliv.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *